DVOJPOSCHODOVÉ PARKOVANIE

Easylift Premium & CapaCITY

Easylift Premium a CapaCITY predstavujú najnovšiu generáciu dvojposchodového systému parkovania bicyklov holandskej spoločnosti VelopA. Vytvorená bola pre maximálny komfort používania a dlhú životnosť. Horné rameno vyrobené z hliníkovej zliatiny spolu so vzduchovou pružinou zaručujú ľahkú manipuláciu s bicyklom, či už smerom hore, kde je na zdvihnutie potrebná len minimálna sila, ale aj smerom dole, kde systém dokáže položiť rameno s bicyklom sám bez asistencie užívateľa (Easylift Premium).

Stojan môže byť inštalovaný vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Unikátny systém odvodu dažďovej vody v ramenách zaručí, že Vás pri parkovaní na horné poschodie neprekvapí nečakaná „sprcha“. Ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovou úpravou zaručuje istotu pri manipulácii v akomkoľvek počasí.

Jednotlivé parkovacie moduly majú rôznu kapacitu a sú navzájom kombinovateľné, vďaka čomu dokážeme vytvoriť zostavu presne na mieru Vášmu projektu. Funkčnosť systému dotvára jedinečný dizajn, ktorý získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award.

Modul dvojposchodového parkovania so šírkou 2,3m a jednostranným prístupom dokáže poskytnúť miesto pre 12 bicyklov. To je rovnaký priestor, aký je potrebný pre vytvorenie parkovacieho miesta pre 1 auto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súčasťou dodania systémov dvojposchodového parkovania je vždy doprava aj montáž, rovnako tak sa postaráme o ich pravidelnú kontrolu, údržbu a servis.

 

Holandská spoločnosť VelopA je lídrom v oblasti dvojposchodového parkovania. Vďaka kvalite a funkčnosti jej produktov pribúdajú ročne státisíce nových parkovacích miest pre bicykle v rôznych krajinách Európy. Vlastný vývoj, výroba a roky skúseností sú zárukou špičkovej kvality.

Obráťte sa na nás s dôverou, o Váš projekt sa postaráme od prvotnej obhliadky priestoru po návrh a realizáciu nového systému parkovania bicyklov.