DOPLNKOVÉ VYBAVENIE

Servisné cyklostojany MANTIS predstavujú dôležitý prvok podpory cyklodopravy a cykloturistiky. Ľudia ich môžu nájsť a využívať služby servisných stojanov v centrách miest, na cyklotrasách, v miestach dopravných uzlov ako sú železničné a autobusové stanice, v parkovacích domoch pre bicykle, v nákupných centrách, penziónoch a hoteloch, cyklo-garážach a iných lokalitách, ktoré často navštevujú cyklisti.

Stojany sú vybavené vysoko kvalitným náradím pre servis bicyklov značky UNIOR Bike Tools a výkonnou hustilkou nemeckého výrobcu SKS, ktorá disponuje univerzálnou hlavicou pre rôzne typy ventilov a presným manometrom. Vyznačujú sa robustnou konštrukciou a prevedením pre dlhú životnosť a odolnosť. Náradie je skryté vo vnútri stojanu, hustilka je umiestnená v kovovom ochrannom kryte. Servisný cyklostojan MANTIS sa používa veľmi jednoducho a je kompatibilný so všetkými typmi bicyklov. Hustilka pre svoju prevádzku nepotrebuje prívod elektrickej energie.

Servisný cyklostojan je možné vybaviť modulom pre nabíjanie elektrobicyklov. Stáva sa tak dôležitým prvkom podpory e-mobility a cykloturizmu.

Servisné cyklostojany MANTIS sú navrhnuté a vyrobené v EÚ a môžu byť vyhotovené vo farbe a dizajne podľa Vášho želania.

 

Zaujal Vás tento produkt? Chceli by ste sa dozvedieť viacej? Napíšte nám, radi Vám poskytneme bližšie informácie.